środa, 13 lipca 2011

Riko - inteligentny pies do kochania - ADOPTOWANY :)

RIKO to bardzo sympatyczny ok. 5-letni psiak w typie owczarka niemieckiego. Jest bardzo łagodny, przyjacielski i towarzyski.  Uwielbia przebywać z ludźmi, długie spacery podczas, których wyraźnie odżywa. Biega, macha ogonkiem, a na mordce pojawia się uśmiech.  Ładnie chodzi na smyczy. W kojcu, gdzie obecnie przebywa jest mu bardzo źle bo nie ma człowieka, który przytuli, powie dobre słowo, rzuci piłeczkę. Riko bardzo tego wszystkiego potrzebuje. Jest bardzo grzeczny, dobrze ułożony. Wie co wolno czego nie. Potrafi zachować czystość , nie niszczy, nie jest hałaśliwy. Może z powodzeniem zamieszkać w mieszkaniu a dom z ogrodem to już szczyt marzeń :)

Jeżeli więc szukasz przyjaciela, towarzysza, który zawsze będzie przy Tobie, gotowy wysłuchać i położyć główkę na kolanach nie zwlekaj i daj szansę Riko. To cudowny i kochany psiak. Obecnie przebywa w kojcu PUK w Gryfinie przy ul. Targowej i z nadzieją w oczkach wypatruje swojego cudu . Sprawdź jakie to uczucie spełnić czyjeś marzenie...

Zobacz więcej zdjęć Riko: KLIK

Kontakt w sprawie adopcji: 
tel. (91)461-20-59   lub   502 912 425
kojec.gryfino@gmail.com
Gadu-Gadu: 4749624

1 komentarz:

 1. Witam,
  Dziękuję za wspaniałego psa, teraz Reksia. Mamy już go prawie rok. Wyładniał, ma piękną sierść i biega, jak młodzieniec.
  Reksio jest bardzo mądrym, posłusznym psem, i sprawia nam wiele radości. Ma swoja najlepszą przyjaciółkę, wielkiego teriera syberyjskiego i wrogów śmiertelnych zza płotu, psy sąsiada. Tak to bywa w psim świecie.
  Reksio lubi dobrze zjeść, sucha karmę ma w pogardzie. A najbardziej lubi migdały, ale koniecznie te obrane ze skorki, bo tymi nie obranymi, brązowymi pluje.
  Pozwala kotu spać na swoim posłaniu, i nie denerwuje się, kiedy kot zagląda do psiej miski.
  Reksio nie lubi kąpieli, stoi jednak spokojnie, ale na wszelki wypadek zagląda do łazienki, tylko wtedy, kiedy nas tam nie ma.
  Pozdrowienia od Reksia
  BW

  OdpowiedzUsuń