niedziela, 10 czerwca 2012

Drobniutka, 8-miesięczna MIGOTKA - ADOPTOWANA :)


MIGOTKA zostaje na stałe w dt :) Tymczasowi opiekunowie nie chcą już się z nią rozstawać i wcale się nie dziwimy :) Malutka jest rozpieszczana, noszona na rękach. Będzie bardzo szczęśliwa.  DZIĘKUJEMY za uratowanie maleńkiej !

UDAŁO SIĘ - MIGOTKA JUŻ W DT U PANI PAULINY :) NIESTETY MALUTKA MOŻE TAM ZOSTAĆ TYLKO KILKA DNI WIĘC PILNIE POSZUKUJEMY DOMU STAŁEGO. PROSIMY O POMOC I DOMEK DLA ŚLICZNEJ...Migotka w domu tymczasowym jest bardzo grzeczna, nie sika, nie niszczy, bardzo lubi dzieci oraz towarzystwo innych piesków. Taka malutka, kochana przytulanka na kolanka :)

MIGOTKA to śliczna, malutka, drobniutka ok. 8-miesięczna sunia. Jak na szczeniaka przystało najchętniej by się bawiła i tuliła. W kojcu jest smutna, wystraszona, cała się trzęsie. Potrzebuje bardzo bliskości człowieka i jego opieki. W końcu to jeszcze psie dziecko. Malutka potrafi chodzić na smyczy. Jest grzeczna, spokojna. Bardzo pilnie szukamy dla niej domku. Nie radzi sobie u nas kompletnie. Prosimy o pomoc i dom dla Migotki. Przed adopcją zostanie zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Adopcja jest bezpłatna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz