środa, 21 września 2011

BALTO - cudo na czterech łapkach...- ADOPTOWANY :)BALTO  to 1,5 roczny przystojniak o cudownym charakterze. Dlaczego znalazł się na ulicy, jak można pozbyć się takiego pięknego psa - nie wiemy. Ale może dobrze się stało bo teraz BALTO ma szansę na dom na jaki zasługuje. A jaki jest Balto?

Miły, wesoły, bardzo towarzyski. Jest bardzo łagodny. Można go przytulać, tarmosić, a on to wszystko chętnie przyjmuje i prosi o więcej. Uwielbia być tulony i głaskany. Chyba wcześniej nikt tego nie robił dlatego tak mu się to podoba. Do psów jest nastawiony przyjaźnie.

Jest jeszcze młodziutki więc uwielbia przede wszystkim spacery i zabawy. Ładnie chodzi na smyczy.Uwielbia biegać za kijkami, chować się w trawie. Bije z niego taka prawdziwa psia radość, jego oczka tak pięknie się świecą na widok człowieka, a mordka się uśmiecha. Oprócz pięknego wnętrza jest też piękny zewnętrznie. Ma mięciutką, milutką sierść. Taka wielka maskotka do przytulania. Typowy pies rodzinny. Piękny, łagodny, oddany. Będzie ozdobą swoich nowych właścicieli. Naszym marzeniem byłby jakiś domek z ogrodem, żeby młody miał się gdzie wyszaleć, pobiegać, pokazać się w całej krasie.

BALTO jest zdrowy, ma wszystkie szczepienia, został odpchlony i odrobaczony. Jest gotowy na nowe życie. Może właśnie Ty spełnisz jego marzenie...Balto przebywa obecnie w kojcu w Gryfinie.

KONTAKT :

TEL. 91 461 20 59

e-mail: kojec.gryfino@gmail.com

gadu-gadu :   4749624

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz