wtorek, 9 sierpnia 2011

Cudowny niedźwiadek HUGO -ADOPTOWANY :)

Hugo to cudowny, piękny ok. 2 letni pies.

Przeszłość pięknego Hugo była bardzo smutna. Został przywieziony do kojca z terenu zlikwidowanej firmy gdzie był psem pilnującym. Firma padła, ludzie odeszli, a Hugo został sam, opuszczony. Dziwię się, że był psem pilnującym bo jego charakter jest zupełnie inny.

Hugo to taki wielki misiek do przytulania. Jest niezwykle łagodny i przyjacielski. Tuli się do każdego, prosi o pieszczoty. Bez wątpienia nadaje się do domu z dziećmi, Hugo uwielbia dzieci. Sam zachowuje się jeszcze jak dziecko, skacze na każdego, żeby się tylko przytulić. Bez problemu dogaduje się z innym psami.

Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, jest bardzo spokojny. Spacery i kontakt z ludźmi sprawiają mu wielką radość, do tej pory zdarzało się to rzadko. a może nawet wcale. Ale teraz mamy nadzieję będzie już tylko lepiej, już nie będzie łańcucha może w końcu znajdzie się człowiek, który pokocha. Hugo będzie wspaniałym, oddanym przyjacielem i towarzyszem na wspólne dni, wieczory, lata.

Nie pozwólmy trafić mu do schroniska. Hugo obecnie przebywa w Kojcu PUK w Gryfinie przy ul. Targowej 1 i z niecierpliwością czeka na dom. Zapraszamy chętnych na poznanie i spacer z Hugo.

Prosimy o dom dla tego niedźwiadka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz