czwartek, 11 kwietnia 2013

Już tak długo czekam :( Proszę niech ktoś da mi szansę :( - ADOPTOWANY :)

  LUCEK już w Fundacji Ostatnia Szansa, teraz tam będzie oczekiwał na domek. Mamy nadzieję, że będzie miał więcej szczęścia niż u Nas. Jest w dobrych rękach :) Udało się kochany :)

Lucek ma ok. 5 lat, jest przesympatycznym, wesołym i łagodnym pieskiem. Uwielbia ludzi, przytulanie się. Kocha spacery, biega wtedy taki radosny, szczęśliwy. Jest średnim, drobnym pieskiem, poniżej kolana. Jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony. Adopcja jest bezpłatna.

PILNIE poszukujemy dla niego chociaż domu tymczasowego.
Zapewnimy karmę do domu tymczasowego, smycz, obrożę, kocyki, legowisko, opiekę weterynaryjną i wszystko co trzeba, byleby ktoś udostępnił mu ciepły kącik u siebie w domu na czas szukania domku stałego. Bardzo prosimy o pomoc, Lucuś to świetny, kochany, łagodny psiak. Tak bardzo potrzebuje ciepła i obecności człowieka, prosimy pomóżcie Nam uratować go przed schroniskiem. Mamy mało czasu ;( Schronisko to dla niego wyrok, nie poradzi sobie z młodszymi psami, z codzienną walką o jedzenie, o przetrwanie :( PROSIMY niech ten uśmiech nie zniknie z jego pyszczka, prosimy. Błagamy o szansę dla tego kochanego psiaka. Czasu jest coraz mniej :(;( TEL. 511 169 001


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz