niedziela, 3 listopada 2013

Sunia foksterier FOXI - ADOPTOWANA ;)

FOXI MA DOM 

AKTUALIZACJA 29.11.2013 r. FOXI od ponad 2 tyg. już w nowym domku  Zamieszkała z bardzo fajną rodzinką z dziećmi. Jest bardzo szczęśliwa, troszkę jeszcze łobuzuje ale nowa Pani cierpliwie nad nią pracuje i efekty są  Dziękujemy za taki fajny, odpowiedzialny dom dla FOxi.


AKTUALIZACJA 09.11.2013 r. - FOXI OD DZIŚ W DOMU TYMCZASOWYM U PANI AGNIESZKI  Ślicznie dziękujemy ...

Pilnie szukamy chociaż domu tymczasowego dla 2 -letniej suni foksterier Foxi. Foxi to przemiła, bardzo energiczna i żywiołowa sunia. Ładnie chodzi na smyczy, jest usłuchana. Czasami bywa uparta i chce postawić na swoim. To bardzo towarzyska, bystra sunia. Bardzo lubi spacery wtedy jest w swoim żywiole.

Zamknięta w kojcu bardzo cierpi. Uwielbia przebywać w otoczeniu ludzi. Dlatego pilnie szukamy chociaż domu tymczasowego. Foxi przebywa w Kojcu w Gryfinie. Jest zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Przed adopcją będzie też wysterylizowana. 
Bardzo prosimy o pomoc dla suni. TEL. 511 169 001


Dnia 02.11.2013 r. do Kojca w Gryfinie trafiła sunia foksteriera. Sunia jest młodym psiakiem nie posiadała obroży w chwili znalezienia. Czy ktoś kojarzy psinkę??? Kontakt tel: 511 169 001 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz