wtorek, 6 marca 2012

Uroczy, sympatyczny FLOYD - ADOPTOWANY :)

FLOYD to uroczy 1,5 roczny czarny piesek. Trafił do kojca ale bardzo cierpiał, jego drobne ciałko bardzo marzło. Na szczęście znalazła się dobra dusza w postaci p.Tomka i mały trafił do niego do domu tymczasowego. I tam pokazał się z jak najlepszej strony :)
W domu jest bardzo grzeczny, usłuchany. Zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia spacery i zabawy z tymczasowym Panem. W mieszkaniu grzecznie śpi na swoim posłanku, jeśli Pan pozwoli chętnie wskakuje na fotel lub kanapę :) Jest bardzo mądrym pieskiem, szybko się uczy. Potrafi podawać łapkę i zna podstawowe komendy. Kiedy zostaje sam niczego nie niszczy, nie gryzie ale popiskuje więc dobrze by było gdyby przynajmniej na początku nie musiał zostawać długo sam. Floyd jest bardzo łagodny, może zamieszkać bez problemu z dziećmi. Uwielbia się z nimi bawić, przynosić piłeczkę lub patyki. Co do psiaków lepiej żeby był jedynym zwierzakiem w domku, lubi mieć Pana tylko dla siebie :) Floydzik jest drobniutkim, niedużym pieskiem, sięga poniżej kolana.
Jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany.

PILNIE POTRZEBNY JEST NOWY DOM TYMCZASOWY DLA FLOYDA. MAMY CZAS DO KOŃCA TYGODNIA NA ZNALEZIENIE DOMU STAŁEGO LUB CHOCIAŻ NOWEGO DOMU TYMCZASOWEGO ŻEBY MALUCH NIE MUSIAŁ WRACAĆ ZNOWU DO KOJCA, DO BUDY. PROSIMY O POMOC...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz