wtorek, 9 sierpnia 2011

Wesoły AMIK - ADOPTOWANY :)

AMIK przez 4 lata żył sobie spokojnie u boku swojego Pana. Był kochany, bezpieczny po prostu szczęśliwy. Niestety ukochany Pan zachorował i odszedł. Rodzina nie mogła zając się psiakiem i trafił za kraty do Kojca w Gryfinie. AMIK nie rozumie co się stało, gdzie jest jego Pan, co on robi w tym miejscu, za co został zamknięty za kratami. Dla pieska, który całe swoje życie miał dom jest to niewyobrażalna tragedia. Dlatego Amik bardzo pilnie potrzebuje nowego domu i kochającego właściciela, który zabierze go z tego strasznego miejsca.

Amik jest pieskiem cudownym. Miły, kontaktowy, towarzyski. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Jest usłuchany i grzeczny. Dogaduje się z innym psami, nie jest w ogóle agresywny czy konfliktowy. Jest bardzo zadbany, czysty, załatwia się wyłącznie na dworze.

Bardzo lubi przytulanie, głaskanie i spacery. Widać wtedy niesamowitą radość w jego oczkach. Niestety znika ona kiedy musi wrócić do kojca, wtedy jest strasznie smutny i przygnębiony. Tak bardzo pragnie usłyszeć słowa „ chodź, idziemy do domku”.

Amik całe swoje życie spędził w domu więc doskonale wie jak się zachowywać w domu, jest pieskiem bezproblemowym. Jeżeli szukasz przyjaciela na dobre i złe, kogoś kto zawsze będzie przy Tobie, proszę wybierz Amika, spełnij jego marzenie i zabierz go do domu. Piesek jest zdrowy, ma aktualną książeczkę zdrowia i wszystkie szczepienia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz