niedziela, 27 stycznia 2013

SCOBIE czeka w dt - ADOPTOWANY :)


  
I w końcu stało się to o czym po cichu cały czas marzyliśmy. Dom tymczasowy zdecydował, że Scobie zostanie z nimi na zawsze ;) Pani Nela i jej chłopak bardzo go pokochali, pomimo, że czasami ,łobuzuje. To najlepszy dom jaki mogliśmy sobie dla niego wymarzyć. Cudowni ludzie, Scobie bardzo się przywiązał i pokochał ich też. Ma do towarzystwa sunię rezydentkę,z którą się super dogadują. No po prostu w końcu jest IDEALNIE :) Pani Nelo DZIĘKUJEMY najmocniej na świecie!

 SCOBIE już w domku tymczasowym :) Bez problemu dogadał się z sunią rezydentką, jest bardzo grzeczny, chodzi za tymczasową opiekunką krok w krok ;) Teraz pilnie szukamy mu domku stałego żeby nie przyzwyczaił się zbytnio do tymczasowej opiekunki bo potem rozstania są trudne. Prosimy o ds dla ślicznego Scobiego.

Scobie w dt jest bardzo grzeczny , je za 3 :) Tuli się do koca nawet tak tęskni za Panem :( Na spacerze biega luzem, nie na smyczy, na każde zawołanie przychodzi i jest bardzo grzeczny. Oczywiście zachowuje czystość. Do dzieci zero agresji,  do innych psów biegnie żeby bawić się, trzeba uważać bo te inne nie zawsze chcą. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do wszystkich, łagodny, kochany pies. Akceptuje koty. 

Scobie ma 4 lata i trafił do Kojca w Gryfinie po śmierci właściciela. To cudowny, przekochany pies. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz