wtorek, 9 sierpnia 2011

Mała MISIA - ADOPTOWANA :)

Misia to bardzo młoda ok. roczna łagodna sunia, która pewnego dnia straciła wszystko. Ktoś zabrał ją na przejażdżkę, Misia cieszyła się z wycieczki, patrzyła przez szybę i machała ogonkiem. Nagle drzwi się otworzyły i ten ktoś brutalnie wypchnął sunię z pędzącego auta i odjechał. Misia nie rozumiała co się stało, mimo to czekała aż Ktoś po nią wróci. Mijały godziny, dni i nikt nie przyjechał, nadzieja gasła. I w ten sposób to maleństwo trafiło do Kojca w Gryfinie.

Na początku smutna, troszkę wystraszona teraz tryska życiem i energią. Garnie się do każdego na kolana, uwielbia przytulanie i głaskanie. Najchętniej nie schodziłaby z rąk. Jest bardzo wesoła i towarzyska. Toleruje wszystkie psiaki. Na spacerach jest bardzo grzeczna, usłuchana, nawet prowadzona bez smyczy idzie ładnie koło nogi. Uwielbia biegać za kijkiem i piłeczką. Jest bardzo spokojna, jeszcze nie słyszałam jak szczeka.

Z pewnością była pieskiem domowym, potrafi zachować czystość. Jest przesympatyczna i kochana. Strasznie brakuje jej człowieka. Podbiega do każdego na spacerach jakby prosiła, żeby ją zabrać z tego miejsca.

Jeśli szukasz przyjaciółki na dobre i złe, kogoś kto położy się na kolanach, wysłucha i poliże - Misia jest właśnie dla Ciebie. Będzie cudownym, oddanym psiakiem. Jest mała i bezproblemowa. Chętnych na poznanie tej cudownej suni zapraszam do Kojca Puk w Gryfinie przy ul. Targowej 1.
Misia jest zdrowa, zaszczepiona, na dniach będzie wysterylizowana.

Proszę daj jej szansę na ciepły dom i miłość.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz