wtorek, 9 sierpnia 2011

KOBRA - ADOPTOWANA :)

Pierwsza myśl jaka przychodzi do głowy widząc Kobrę, to jak ktoś mógł pozbyć się tak pięknego psa. A jednak tak się stało. Jakiś Pan przyprowadził ja do Gryfińskiego Kojca i zostawił twierdząc, że jemu pies w sumie nie jest potrzebny i już jej nie chce. Nawet się nie odwrócił kiedy odchodził, a Kobra tak strasznie rozpaczała, nie rozumiała co się dzieje, ma ok. 2 lat.

Obecnie Kobra przebywa w domu tymczasowym. Jest miła, kontaktowa, uwielbia się przytulać a lizanie rąk to chyba jej hobby. Potrafi chodzić na smyczy, w domu zachowuje czystość. Pozostawiona sama w domu nie szczeka , nie piszczy, nie niszczy. Jej ulubionym miejscem jest fotel, na którym cały czas się wyleguje. W domu jest grzeczna, usłuchana, wie co wolno czego nie. W stosunku do innych psów jest bardzo wyrozumiała, dogaduje się z nimi. Z suczkami jest różnie, zależy czy jej przypasuje inna panna  Kotów raczej nie toleruje.

Kobrunia jest młoda, ma dużo energii. Szukamy dla niej domu najlepiej z ogrodem albo u ludzi aktywnych, którzy zapewniliby jej dużo ruchu, bo ona to uwielbia. Kiedy się wybiega zamienia się w potulnego kanapowca.

Kobra na pewno będzie oddaną towarzyszką i przyjaciółka na wiele, wiele lat potrzebuje tylko szansy i domu, z którego już jej nikt nie wyrzuci. Domu, w którym będzie kochana, potrzebna, bezpieczna i będzie kochała do końca swoich dni. Jest przecudowną sunią.
Jest zaszczepiona, odrobaczona, zdrowa i wysterylizowana.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz