czwartek, 6 października 2011

Kochany, łagodny, 10- miesięczny BRUNO w typie owczarka ..- ADOPTOWANY :)
BRUNO to młodziutki, 10 - miesięczny piesek w typie owczarka niemieckiego, który jest kolejną ofiarą wakacji. Właściciele pojechali na urlop, zabrali torby, aparat tylko zapomnieli zabrać coś najważniejszego swojego oddanego i wiernego przyjaciela :( Bruno biegał, szukał ale nie mógł ich znaleźć. Przeganiany, głodny, wystraszony, nikt nie chciał mu pomóc i tak trafił do Kojca PUK w Gryfinie.

BRUNO bo tak go nazwaliśmy to śliczny, mądry pies. Jest bardzo łagodny i przyjacielski. Potrafi chodzić na smyczy. Pomimo swojego wieku jest bardzo spokojny, nie rozpiera go energia. Na spacerach idzie grzecznie koło nogi, rozglądając się, patrzy na wszystko z zaciekawieniem. Widać, że nie miał dotąd szczęśliwego życia ;( Spacery sprawiają mu niesamowitą radość, w końcu w smutnych oczach pojawia się iskierka. Bardzo lubi towarzystwo ludzi, uwielbia się przytulać i być głaskany. Cały czas wtula główkę w nogi i najchętniej by tak został. Jest taki uroczy, bezbronny. Dogaduje się z innymi psiakami, potrafi zachować czystość.

Szukamy mu domu, wspaniałego domu gdzie w końcu będzie szczęśliwy, radosny, uśmiechnięty bo zasługuje na to jak mało kto. Najfajniejszy byłby dom z ogrodem lub podwórkiem gdzie mógłby biegać. Będzie wspaniałym kompanem i towarzyszem na spacerach. Może zamieszkać w domu z dziećmi jest bardzo łagodny.

Piesek przebywa tymczasowo w Kojcu w Gryfinie. Nie pozwólmy aby taki pies trafił do schroniska. Tak nieciekawie zaczęło się jego życie, niech dalej będzie już tylko lepiej, niech będzie w końcu szczęśliwy i odzyska radość życia. Jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony. Proszę pomóż nam go uratować.

KONTAKT:

TEL. 91 461 20 59 ( od 9. - 22. codziennie)

e-mail: kojec.gryfino@gmail.com

gadu-gadu: 4749624

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz