wtorek, 9 sierpnia 2011

Najlepszy przyjaciel CODY - ADOPTOWANY ;)

CODY to piękny, 3-letni psiak, który z niewiadomych przyczyn znalazł się na ulicy. Trafił do Kojca PUK w Gryfinie gdzie czeka na nowy dom. Bardzo chciałby opuścić to miejsce jak najszybciej i być wolnym.

Cody jest pieskiem łagodnym, spokojnym, usłuchanym. Bardzo lubi spacery, ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia przytulanie, głaskanie i drapanie po brzuszku. Bez problemu dogaduje się z innymi psami.

Cody jest wesoły, lubi się bawić i biegać. Na pewno był psem domowym. Jest zadbany i dobrze ułożony. W Kojcu jest trochę smutny i zagubiony bo w takim miejscu nie można być szczęśliwym. Cody potrzebuje domu, kogoś kto przytuli, zabierze na spacer, podrapie po uchu, to tak nie wiele a dla niego to WSZYSTKO o czym teraz marzy.

Oprócz pięknego wnętrza Cody jest też piękny zewnętrznie, ma piękną, puchatą, mięciutką sierść. To taki misiek do przytulania, jest przecudowny.

Jeżeli szukasz przyjaciela na dobre i złe, kogoś kto wysłucha, poliże po ręce, nigdy nie opuści to Cody czeka na Ciebie. Daj mu szczęście na jakie zasługuje. Cody jest zdrowy, zaszczepiony.

1 komentarz: