wtorek, 9 sierpnia 2011

Cudny AXEL - ADOPTOWANY :)

AXEL to pies w typie rasy Chodsky Pes, ma 4 lata.
Axel został przywieziony do kojca z terenu zlikwidowanej firmy gdzie był psem stróżującym.

Axel jak dla mnie jest psem idealnym, spokojny, opanowany, bardzo posłuszny i ułożony. Na spacerach rozgląda się z ciekawością i jest bardzo szczęśliwy. Tak jakby dopiero wszystko poznawał, bo w końcu większość jak nie całe życie spędził na łańcuchu. Nie stracił jednak wiary w ludzi. Jest przymilny, prosi się o głaskanie i przytulanie tak jakby nikt nigdy wcześniej tego nie robił. Teraz to jest jego nowe hobby :)

Axel musiał bardzo wiele przejść ale to go nie zmieniło pozostał wspaniałym, łagodnym psiakiem. Nie ma problemu w dogadywaniu się z innym psami, jest bardzo zrównoważony, nie rozpiera go energia. Ładnie chodzi na smyczy. Jest piękny, ma cudowną długą sierść. Lubi dzieci.

Jeśli szukasz oddanego przyjaciela to pies dla ciebie. Będzie wdzięczny za każdy drobiazg, za spacer, za pogłaskanie, za miłe słowo, za to, że będzie mógł położyć głowę na twoich kolanach, bo to wszystko jest dla niego nowe ale jakże miłe i przyjemne.

Prosimy o kochający dom dla tego przystojniaka ;) Już
wystarczająco dużo wycierpiał.

Axel przebywa obecnie w Kojcu PUK w Gryfinie przy ul. Targowej 1. Chętnych na adopcję zapraszam na spacer, poznanie i zakochanie się w nim bo to jest pewne ;)

Prosimy o pomoc dla tego pięknego psa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz