wtorek, 9 sierpnia 2011

Spragniony miłości ATOS - ADOPTOWANY :)

ATOS to piękny 4 - letni mieszaniec. Przez długi czas był psem stróżującym ale raczej się do tego nie nadaje gdyż jest bardzo łagodny:) Zamknięty w Kojcu na placu zakładu pracy, którego chronił bardzo cierpiał. Dlatego zabraliśmy go stamtąd żeby znalazł wspaniały, ciepły dom, na jaki zasługuje.

Atos to wspaniały, młody, mądry pies. Uwielbia spacery, bieganie za kijem, zabawy. Na spacerach nie może się nacieszyć widokiem i zapachem trawy. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Jest bardzo zadbany, usłuchany, zrównoważony. Bardzo lubi gdy się go przytula i głaszcze. Nadstawia ucho żeby go podrapać i mógłby tak cały dzień :)

Jest w nim bardzo dużo pozytywnej energii i takiej radości życia. Będzie wspaniałym przyjacielem dla osoby, która podaruje mu dom i swoje serce. Atos kocha ludzi, bardzo się do nich garnie. Jest bardzo łagodny, nie ma w nim cienia agresji. Do innych psów nie jest zaczepny.

Bardzo chciałby już opuścić Kojec w Gryfinie i trafić do prawdziwego domu, gdzie będzie Pan, pełna miseczka, ręce, które przytulają, spacery po trawie, które tak kocha. Jeżeli możesz spełnić jego marzenia nie zastanawiaj się Atos czeka i z nadzieją w oczach wypatruje może właśnie Ciebie. Podaruj mu nowe szczęśliwe życie...
Atosik jest zdrowy, ma aktualną książeczkę zdrowia i wszystkie szczepienia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz