środa, 11 grudnia 2013

Młodziutki PIORUN w typie wyżła niemieckiego - ADOPTOWANY ;)AKTUALIZACJA 15.01.2014 r. - CZEKALIŚMY Z TĄ INFORMACJĄ ŻEBY NIE ZAPESZYĆ ALE JUŻ MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ, PIORUN MA DOM ;) PONAD 2 TYG. TEMU ZAMIESZKAŁ W DOMU Z OGRODEM Z BARDZO MIŁYM MAŁŻEŃSTWEM I DZIEĆMI. JEST BARDZO SZCZĘŚLIWY, UWIELBIA ZABAWY Z DZIEĆMI I DAJE SOBIE WCHODZIĆ NA GŁOWĘ ;) DZIĘKUJEMY ZA ADOPCJĘ!

Piorun to młodziutki, niespełna roczny psiak w typie wyżła niemieckiego. Obecnie przebywa w domu tymczasowym gdzie sprawuje się bardzo dobrze ;) Jest grzeczny, śpi ładnie na swoim posłaniu, sygnalizuje potrzebę wyjścia na spacer. Kiedy zostaje sam grzecznie czeka niczego nie niszczy, nie hałasuje. Jest kochanym, łagodnym pieszczochem ;) Bez problemu dogadał się z sunią rezydentką. Jest bardzo mądrym psiakiem, chętnym do nauki. Trochę boi się smyczy musiał być wcześniej nią bity ;( Ale na spacerach na smyczy chodzi ładnie. Szukamy mu spokojnego, kochającego domku. 
Piorun jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony. Adopcja jest bezpłatna. Przebywa w Gryfinie. Prosimy o dom dla ślicznego. tel. 511 169 001

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz