piątek, 30 września 2011

SARA młodziutka, kochana sunia - ADOPTOWANA :)

SARA to młodziutka, roczna sunia, dla której szukamy nowego domku. W kojcu z nadzieją w oczkach czeka na swoją szansę i nowy ciepły dom.

SARA jest bardzo fajną, miła i spokojną sunią. Pięknie chodzi na smyczy, cały czas trzymając się nogi człowieka. Lubi spacery, z pewnością była psem domowym. Bardzo lubi głaskanie i przytulanie. Tuli się do rąk, przytula. Potrafi zachować czystość, nie niszczy. Jest młodziutka i bardzo tęskni za człowiekiem, tuli się do krat, prosi by ją zabrać z tego miejsca jak najszybciej.

Jest bardzo łagodna i usłuchana. Wie czego wolno, a czego nie. Toleruje inne psiaki. Będzie wspaniałym przyjacielem dla osoby, która da jej szansę. To taki typowy psiak kanapowy, nie wymaga dużo ruchu, wystarczy krótki spacerek, a potem wspólne wylegiwanie się przed telewizorem. Byleby była blisko człowieka. Nie jest duża, sięga do kolana.

Zimna buda to nie miejsce dla tej ślicznotki. Proszę o szansę i miłość dla Saruni, a ona odwdzięczy się i będzie kochała swoim malutkim serduszkiem do końca swoich dni.

Aktualnie przebywa w Kojcu Puk w Gryfinie przy ul. Targowej 1 w Gryfinie. Jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona. Czeka na Twoją miłość …

KONTAKT:

TEL. 91 461 20 59 ( od 9. - 22. codziennie )

e-mail : kojec.gryfino@gmail.com

gadu - gadu: 4749624

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz