wtorek, 5 lipca 2011

Rudzik - młody, towarzyski jamnik - ADOPTOWANY :)


Rudzik to piękny 3 – letni jamniczek, który pewnego dnia stracił wszystko co znał . Ciepły dom musiał zamienić na budę w kojcu. Jego małe serduszko nie rozumie dlaczego. My także nie rozumiemy. Bo Rudzik to cudowny psiak. Jest miły, towarzyski. Potrafi zachować czystość, nie niszczy. To typowy piesek kanapowy. W kojcu jest bardzo smutny,przestraszony, coraz bardziej zagubiony nie potrafi nawet spać w budzie, całe dnie i noce śpi na zewnątrz.

Dopiero kiedy zabieram go na spacer w jego oczkach pojawia się niesamowita radość. Jakbym spełniała jego największe marzenie. Na spacerku Rudzik pięknie chodzi na smyczy. Uwielbia biegać, szaleć w trawie, wdrapuje się mi na kolana. Tak strasznie ciężko jest odprowadzać go z powrotem do kojca. Ta cała radość z oczu od razu znika. Rudzik kładzie się przy kracie, zamyka oczka tak jakby chciał, żeby to był tylko sen, że kiedy otworzy oczka będzie w domu na miękkiej kanapie. Niestety po raz kolejny to nie jest sen ;(

Jeżeli masz troszkę miejsca w domu i szukasz małego przyjaciela, który zawsze będzie obok, wpatrzony w Ciebie jak w obrazek proszę pokochaj tego malucha i pozwól mu się obudzić w jego nowym domu. Proszę pomóżcie go uratować. Jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony. Czeka z niecierpliwością w kojcu Puk w Gryfinie przy ul.Targowej 1.

Zobacz więcej zdjęć Rudzika: KLIK

Kontakt w sprawie adopcji: 
tel. (91)461-20-59  lub  502 912 425
kojec.gryfino@gmail.com
Gadu-Gadu: 4749624

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz