czwartek, 6 października 2011

LILI śliczna sunia jamnik szorstkowłosy - ADOPTOWANA :)LILI to piękna ok. 6 - letnia sunia jamnika szorstkowłosego. Do kojca trafiła bardzo wystraszona, nieco poobijana. Nie znamy jej przeszłości, nie wiemy co się z nią działo ale sądzimy, że na pewno nic dobrego. Ale teraz będzie już tylko lepiej. LILI czeka w kojcu na nowy dom, na ludzi, którzy pokochają ją mimo, że nie jest już szczeniaczkiem, a dorosłą panną ;)

LILI to typowy piesek kanapowy. Buda to zdecydowanie nie jest miejsce dla niej. Sunia uwielbia spać na kanapie  lub swoim posłaniu. Jest bardzo grzeczna, spokojna i łagodna. Nie rozpiera ją energia. Nie potrzebuje dużo ruchu wystarczą krótkie spacerki i potem wspólne wylegiwanie się przed tv w domku. Lili pięknie chodzi na smyczy, pilnuje się człowieka. Nie hałasuje, nie niszczy grzecznie leży i czeka na cud...

W kojcu jest troszkę wystraszona nie rozumie czemu się tu znalazła, nie bardzo wie co to buda, czemu są te kraty, czemu psy szczekają, zagubiona stoi i patrzy błagalnym wzrokiem w nasze oczy jakby chciała powiedzieć " proszę, zabierz mnie stąd, przecież ja nic nie zrobiłam ;("

LILI  to sunia bezproblemowa, taka cudowna towarzyszka w domowym zaciszu. Prosimy pomóż nam ją uratować. Jeżeli trafi do schroniska nie przeżyje nawet tygodnia :(  Noce są coraz chłodniejsze, sunia trzęsie się ze strachu i z zimna. Nie zajmie dużo miejsca w Twoim domku ale na pewno wypełni sobą całe Twoje serce. A jej małe serduszko tak bardzo chce jeszcze bić, bić i kochać kogoś z wzajemnością... Błagamy pomóż nam ją uratować, niech ta piękna dama będzie jeszcze szczęśliwa i kochana.

Lili jest zaszczepiona, zdrowa i czeka z nadzieją w małych oczkach...

KONTAKT:

tel: 91 461 20 59

e-mail: kojec.gryfino@gmail.com

gadu-gadu: 4749624

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz