wtorek, 9 sierpnia 2011

Piekna LUNA - ADOPTOWANA :)

Luna to piękna młoda ok. 2 letnia sunia w typie rasy husky. Została znaleziona gdy błąkała się chuda, zaniedbana na jednej z wsi pod Gryfinem. Zapewne komuś znudził się piesek, który przestał być już słodkim szczeniaczkiem. I może w sumie dobrze się stało, bo Luna to wyjątkowa sunia i zasługuje na wyjątkowy dom, taki z prawdziwego zdarzenia.

Jest bardzo miła, grzeczna, usłuchana, dobrze ułożona. Wie co wolno, a czego nie. Ładnie chodzi na smyczy. Ze względu na jej młody wiek jest w niej dużo energii, uwielbia biegać i bawić się. Zna podstawowe komendy. Prosi się o głaskanie i przytulanie. Jest bardzo wesoła i towarzyska. Zachowuje czystość. Jest wysterylizowana.

Nie straciła zaufania do człowieka, jest w niego wpatrzona. Luna to już taka młoda dama. Dobrze dogaduje się z innymi psiakami. Jest bardzo łagodna czasami wręcz uległa. Szukamy dla niej dobrego domu najlepiej z ogrodem gdzie miałaby dużo ruchu i mogłaby biegać do woli. Wtedy byłaby najszczęśliwsza.

Luna bez wątpienia będzie wspaniałą przyjaciółką i kompanem podczas spacerów, a także powiernikiem najskrytszych tajemnic. Ona nigdy nie zdradzi, nie oszuka, nie zawiedzie. Zawsze będzie obok, wierna do końca… Lubi dzieci.

Ładnie przybiera na wadze i z dnia na dzień jest jeszcze piękniejsza.
Jeżeli już się w niej zakochałeś nie zwlekaj i przyjdź zabierz tą piękną damę do swojego domu i serca.

Luna czeka w Kojcu Puk w Gryfinie przy ul. Targowej 1 (za przychodnią ZUMED) na kogoś kto ją pokocha już na zawsze. Prosimy o pomoc i szansę dla niej na nowy, prawdziwy, bezpieczny i wyjątkowy dom. Tak wyjątkowy jak ona sama.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz