środa, 4 lipca 2012

Kochana SHEBA - ADOPTOWANA :)

SHEBA OD PONIEDZIAŁKU ZAMIESZKA W NOWYM DOMKU :) BĘDZIE BARDZO ROZPIESZCZANA I KOCHANA. LEPIEJ NIE MOGŁA TRAFIĆ! STRASZNIE SIĘ CIESZYMY, ŻE W KOŃCU BĘDZIE MIAŁA WSPANIAŁE ŻYCIE NA JAKIE ZASŁUGIWAŁA CAŁY CZAS.

Jesteśmy pewni, że suni nikt nie szuka dlatego rozpoczynamy szukanie jej domku ponieważ u nas bardzo cierpi, poraniła sobie już cały nosek przeciskając mordkę przez siatkę, tak bardzo chce do ludzi, tak bardzo płacze :(
Bardzo pilnie szukamy domu dla ok. 1,5 rocznej suni owczarka niemieckiego Sheby. Sheba jest cudownym psem. Uwielbia kontakt z człowiekiem, jest w niego wpatrzona. Jest bardzo mądra, dobrze ułożona. Ładnie chodzi na smyczy, zna podstawowe komendy. To bardzo łagodna, niezwykle kontaktowa sunia. Jak każdy owczarek jest bardzo oddana i wierna. U nas w kojcu strasznie cierpi ;( Dlatego pilnie szukamy jej domu, najlepiej domu z ogrodem, bo w mieszkaniu by się męczyła. Będzie ozdobą i dumą nowego właściciela. Sheba jest zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Przed adopcją zostanie wysterylizowana. Adopcja jest bezpłatna. Prosimy o dom dla ślicznotki.

                                                                                               

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz