niedziela, 12 stycznia 2014

Młodziutka, radosna ZUZIA - ADOPTOWANA ;)

 AKTUALIZACJA 04.05.2014 r.-  Kochani niezwykle milo Nam oznajmić, że w końcu szczęście uśmiechnęło się do Zuzi, od dzisiaj Zuzia ma nowy, cudowny dom Przebywała tam już od kilku dni gdyż musieliśmy sprawdzić jak zareaguje na dwóch kocich domowników i zdała egzamin celująco  Koty nie robią na niej większego wrażenia  Nowi Właściciele są Zuzią zauroczeni. Bardzo fajnie trafiła, będzie bardzo kochana i bezpieczna już na zawsze. Dużo przeszła ale w końcu znalazła swoje miejsce na ziemi - dziękujemy.

W tym miejscu dziękujemy tez ogromnie Pani Sylwii i Panu Michałowi za miłość i wspaniałą opiekę nad Zuzią w domu tymczasowym. Zjawili się Państwo w momencie kiedy Zuzia bardzo potrzebowała pomocy, danie jej szansy i zabranie na dt było początkiem jej nowego życia. Domy tymczasowe na prawdę ratują życie. W dużej mierze to dzięki Państwu może być dzisiaj taka szczęśliwa - DZIĘKUJEMY !

...............................................................................

ZUZIA to młodziutka, roczna suczka. Zawsze wesoła i uśmiechnięta. Jest bardzo energiczna i żywiołowa. W domu zachowuje czystość. Potrafi chodzić na smyczy chociaż zdarza jej się skakać, wariować. Ale może to być wynikiem bardzo rzadkich spacerów tutaj u Nas w kojcu. Po prostu jest niewybiegana, a to młoda psinka więc energia ją roznosi. Jest łagodna ale ze względu na swoją energiczność raczej do domu ze starszymi dziećmi, mniejsze mogłaby np przewrócić. Do psów nastawiona pozytywnie, w kojcu siedzi z Marleyem i zabawom nie ma końca  Jest średniej wielkości, sięga do kolana. 

Pilnie szukamy dla Zuzi domu chociaż tymczasowego. Zuzia jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Przed adopcją będzie też wysterylizowana. Prosimy o pomoc. Tel. 511 169 001

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz