sobota, 12 maja 2012

9-miesięczny szczeniak MATRIX- ADOPTOWANY :)

Szczęście w końcu uśmiechnęło się do Naszego kochanego łobuziaka Matrixa. Pojechał dziś do nowego domku :) Zamieszkał w Szczecinie, w domu z ogrodem. Na pewno będzie rozpieszczany przez syna nowych właścicieli, który był nim zauroczony. Bardzo dziękujemy Państwu za pomoc i adopcję. Powodzenia kochany, bądź grzeczny. Na pewno będziesz  już teraz szczęśliwy ;)

MATRIX to świetny ok. 9- miesięczny szczeniak. Jak na psie dziecko przystało jest bardzo radosny i żywiołowy. Uwielbia się bawić, skakać i biegać. Wszystko jest dla niego interesujące, każde źdźbło trawy, każdy kamyk i patyk to coś ciekawego :) Bez problemu dogaduje się z innymi psiakami, zachęca je do zabawy nawet jeśli one niekoniecznie chcą :) Uwielbia kontakt z człowiekiem, być blisko, przytulać się. Jest mądrym pieskiem, chętnym do nauki. Potrafi zachować czystość. Na smyczy troszkę ciągnie ale jest to wynikiem niewybiegania i zbyt rzadkich spacerków. Byłby idealnym kompanem dla innego psiaka, z którym mógłby się wyszaleć i spożytkować swoją energię.
Matrix jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony. Adopcja jest bezpłatna. Pomóż nam uratować to psie dziecko przed schroniskiem. Dopiero niedawno zaczął żyć, tyle wspaniałych lat przed nim, spraw by te lata były faktycznie cudowne, Prosimy maluch cierpi w zamknięty w kojcu ;(Brak komentarzy:

Prześlij komentarz