wtorek, 9 sierpnia 2011

Owczarek niemiecki BRUNO - ADOPTOWANY :)

Bruno to piękny ok. 2 - letni owczarek niemiecki. Błąkał się po wsi Dębce koło Gryfina. Ktoś zadzwonił po Straż Miejską i pies trafił za kraty do Kojca w Gryfinie. Ciężko uwierzyć, że ktoś wyrzucił takiego cudownego psa, ale na to wychodzi bo jak dotąd nikt się po niego nie zgłosił. Dlatego pilnie szukamy mu nowego domu aby jak najmniej czasu musiał spędzić w zimnym kojcu. To nie miejsce dla takiego przystojniaka.

Bruno to młody, wspaniały pies. Jest grzeczny, ułożony, zrównoważony, zna podstawowe komendy. Potrafi chodzić na smyczy, teraz trochę ciągnie ale tylko dlatego, że w obecnym miejscu bardzo rzadko wychodzi na spacerki;( Ma dużo energii, uwielbia się bawić i biegać. Toleruje inne psy. Jest czujny i odważny, a zarazem bardzo wesoły, zabawny i towarzyski.

Bruno uwielbia przytulanie i głaskanie- mógłby tak cały dzień. Ma piękną, zadbaną sierść. Będzie wspaniałym kompanem i towarzyszem dla całej rodziny oraz ozdobą swojego Pana.

Jeżeli chcesz mu pomóc zapraszam do Kojca w Gryfinie przy ul. Targowej 1. Można go zobaczyć, poznać, zabrać na spacer i pokochać, bo on pragnie tego najbardziej na świecie.

Nie pozwólmy czekać cudownemu Bruno zbyt długo. Proszę o dobry dom dla niego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz