poniedziałek, 3 września 2012

Drobniutka, kochana BELA - ADOPTOWANA :)Z wielką radością ogłaszamy, że kochana Bella zostaje na stałe w swoim domku tymczasowym ;) Sunia rozkochała w sobie całą rodzinę i nie chcę się już z nią rozstawać. A Bella jest przeszczęśliwa! 
Serdecznie dziękujemy Pani Amelii i jej mężowi za cudowną opiekę nad malutką, za przezwyciężenie trudności, za to, że się nie poddali, leczyli jej łapkę i po prostu ją kochali. Są Państwo cudownymi ludźmi, a Bella znalazła u Was swój raj an ziemi. DZIĘKUJEMY i życzymy wiele szczęścia! 
BELA w domku tymczasowym ma się bardzo dobrze. Łapka już całkowicie się zagoiła. Malutka świetnie sobie radzi. W domu nie ma z nią żadnych problemów. Jest bardzo grzeczna, usłuchana i kochana. Uwielbia być blisko tymczasowych właścicieli, tulić się.  Jednak nie narzuca się, zawsze znajdzie sobie w domu jakiś kącik, w którym grzecznie sobie śpi. W kwestii jedzenia nie wybrzydza, je dosłownie wszystko :) Zachowuje czystość, załatwia się wyłącznie na zewnątrz, niczego nie niszczy, nie hałasuje. Bardzo lubi wychodzić na dwór. Kiedy tylko ktoś z domowników się podniesie, ona już stoi pod drzwiami gotowa na spacerek :) Jest taka drobniutka, malutka i bezbronna, że nie można jej nie pokochać. To taka mała przyjaciółka - przytulanka. Idealna zarówno dla całej rodziny jak i dla osoby samotnej, z którą mogłaby spędzać każdą chwilę i być wspaniałą towarzyszką życia. Cudowne uczucie mieć taką przyjaciółkę, która kocha bezgranicznie, cokolwiek by się stało...  Bela jest młoda , ma 2,5 roku. Jeśli ktoś z Państwa chciałby jej pomóc, przygarnąć i pokochać prosimy o kontakt. Bela jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona. Wkrótce będzie wysterylizowana. Adopcja jest bezpłatna. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Szczecinie. Prosimy o dom dla tej ślicznotki. TEL. 511 169 001.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz