czwartek, 20 lutego 2014

Śliczny Allfi - ADOPTOWANY ;)


AKTUALIZACJA 05.03.2014 r. - Allfi pojechał dziś do nowego domku ;) Będzie miał do dyspozycji duży ogród i wspaniałych, kochających ludzi obok ;) Na razie jest trochę wystraszony ale wierzymy, że za kilka dni będzie już biegał radośnie i rozdawał buziaki. Allfi teraz już będzie tylko lepiej, już nie musisz się bać kochany. Bardzo serdecznie dziękujemy za adopcję i taki dobry dom dla Allfiego. Zyskaliście cudownego przyjaciela ;)

Allfi to uroczy, ok. 3 - letnie psiak, dla którego szukamy nowego, spokojnego domu. Allfi przy pierwszym kontakcie jest lękliwy ale kiedy już zobaczy, że nic mu nie grozi to robi się z niego niesamowity pieszczoch i przytulas Nie ma w nim cienia agresji, jest bardzo łagodny, można przy nim zrobić wszystko. Na smyczy chodzi idealnie. Na spacerach jest bardzo radosny, szczęśliwy. Do innych psów jest nastawiony pozytywnie. 
Szukamy dla niego spokojnego, kochającego domu. Takiego, w którym już nigdy nie będzie musiał się bać. Allfi jest niedużym psiakiem, poniżej kolana. Po kąpieli będzie z niego prawdziwa piękność ;)
Allfi jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony. Adopcja jest bezpłatna. TEL. 511 169 001

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz