poniedziałek, 19 listopada 2012

KOCHANY AMIR - ADOPTOWANY :):);)


Dzisiejszy dzień jest chyba jednym z najszczęśliwszych dla Nas, Amir został adoptowany :) Zamieszkał w domu z ogrodem, z cudownymi ludźmi. Wczoraj odszedł ich 13-letni przyjaciel Misiu i Pani Kasia od razu postanowiła pomóc Amirkowi. Jedno życie się skończyło, drugie zaczęło. Amir już w nowym domku, troszkę wystraszony ale jakże szczęśliwy. Będzie
mieszkał sobie w ogrodzie, w ocieplonej budzie bo takie życie mu najbardziej odpowiada. Oczywiście dom już dzisiaj też zwiedził, obwąchał wszystkie kąty :) To jest idealny dom dla Amira, ludzie z wielkimi sercami, bardzo kochani. Będzie rozpieszczany i kochany jak nigdy dotąd. W końcu się udało Amirku, obiecaliśmy Ci to i dzięki Pani Kasi i jej rodzicom udało się spełnić Twoje i Nasze marzenie :) Już nigdy nie będziesz musiał się bac! Pani Kasiu słowo dziękuję to za mało za uratowanie życia Amirkowi ale nic więcej nie możemy więc DZIĘKUJEMY najmocniej jak się da!!!


AMIR to 5-letni pies w typie owczarka. Jest bardzo sympatyczny i miły. Bardzo lubi spacery, bieganie, wąchanie trawy, zabawy patykami. Ładnie chodzi na smyczy. Jest spokojnym, opanowanym psem, troszkę strachliwym. Na pewno będzie cudownym, oddanym przyjacielem jeśli tylko dostanie szansę. Amir raczej nie nadaje się do życia w mieszkaniu bo nie zna takiego życia dlatego szukamy mu domu z ogrodem lub podwórkiem. Może bez problemu pomieszkiwać w ocieplonej budzie. Nie potrzebuje dużo do szczęścia pełna miseczka, opieka i   bezpieczeństwo to wszystko o czym marzy. Pozwól mu przejść przez życie u Twego boku.   Prosimy o pomoc i dom dla Amirka. Ma bardzo mało czasu. Jeśli nie znajdzie domu trafi do schroniska, a tam nie ma szans na przeżycie, nie potrafi walczyć o jedzenie, boi się innych psów :( Błagamy o pomoc. Jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony. Adopcja jest bezpłatna. Można dzwonić codziennie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz