wtorek, 9 sierpnia 2011

Piękny ARES - ADOPTOWANY :)

Ten młody, ok. 7 miesięczny wyjątkowej urody piesek z dnia na dzień znalazł się na ulicy. Został znaleziony w okolicach mostu w Gryfinie. Nie wiemy jaka jest tego przyczyna, czy piesek się zgubił czy został porzucony. Pewne jest jedno, że niestety jak dotąd nikt się po niego nie zgłosił.

Ares bo tak go nazwaliśmy to śliczny, mądry pies. Jest bardzo łagodny i przyjacielski. Potrafi chodzić na smyczy. Uwielbia się bawić i biegać.
W Kojcu, w którym przebywa jest jednak bardzo smutny i przygnębiony. Nie rozumie czemu znalazł się nagle w takim miejscu, sam, bez człowieka.

Zdjęcia nie oddają w całości urody Aresa. To piękny, zadbany pies. Ma piękną, długą sierść. Będzie wspaniałym kompanem i towarzyszem na spacerach. Nadaję się też na psa pilnującego. Toleruje suczki, na psy szczeka.

Piesek przebywa tymczasowo w Kojcu w Gryfinie. Nie pozwólmy aby taki pies trafił do schroniska. Aresik jest zaszczepiony, odrobaczony.

Chętnych na poznanie, spacer i adopcję Aresa zapraszam do Kojca PUK w Gryfinie przy ul. Targowej (za przychodnią ZUMED). Proszę o pomoc i dom dla cudownego Aresa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz