wtorek, 9 sierpnia 2011

Kundelek MIKI - ADOPTOWANY :)

Miki to niespełna roczny kundelek, który w swoim króciutkim życiu już wiele przeszedł, na szczęście to już przeszłość i teraz Miki poznaje smak prawdziwego szczęśliwego życia. Mimo wszystko nie stracił wiary w człowieka. Na początku jest jeszcze troszkę nieśmiały w stosunku do nieznajomych ale trwa to tylko chwilkę, kiedy się oswoi i poczuje, że nic mu nie grozi to skacze, liże, prosi się o głaskanie i przytulanie. Bardzo to lubi bo nikt wcześniej tego nie robił. Teraz przytulanie i lizanie rąk, buzi to dla niego wielka radość i przyjemność.

Miki lubi gryźć kosteczki, zabawki. Ma apetyt. Potrafi chodzić na smyczy. Uwielbia spacery i tarzanie się w trawie.

Miki przede wszystkim potrzebuje opiekuna, przy którym w końcu będzie czuł się bezpieczny i kochany. Za dotyk ręki, dobre słowo Miki odda całe swoje serduszko. Będzie cudownym przyjacielem i towarzyszem całej rodziny.Jest przesympatyczny i taki bezbronny, nie ma w nim cienia agresji. Lubi dzieci, na koty nie zwraca zbytniej uwagi. To takie małe dziecko, wszystko go ciekawi i jest dla niego nowe.

Jeżeli chcesz dać mu szanse na lepsze życie przyjdź, zabierz na spacer i zapoznaj się z tym cudownym psiakiem. Obecnie przebywa w Kojcu PUK w Gryfinie przy ulicy Targowej 1.

Proszę o pomoc dla tego malucha niech już zawsze będzie szczęśliwy. Będzie wierny i wdzięczny do samego końca...

Miki jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz