wtorek, 9 sierpnia 2011

Drobny, zlękniony TIKO - ADOPTOWANY :)

Ten młody, niespełna roczny kundelek dużo w swoim krótkim życiu przeszedł ale pozostał kochanym psiakiem. Jest jeszcze troszkę nieufny na początku do nieznajomych ale prosi się o głaskanie, przytulanie. Zrozumiał, że nikt mu nie zrobi krzywdy. Teraz przytulanie, głaskanie i lizanie rąk to dla niego wielka przyjemność.

Tiko lubi gryźć gryzaki, zabawki. Ma całkiem spory apetyt. Lubi spacery, rozgląda się zaciekawiony i uwielbia buszować w trawie. Potrafi chodzić na smyczy.

Szukamy dla Tiko nowego domu, w którym czułby się w końcu bezpieczny i kochany. Najlepiej aby był to dom z ogrodem lub podwórkiem. Tiko nie lubi zostawać sam więc najlepszy byłby dom,w którym ktoś spędza dużo czasu, nie pracuje i potrzebuje towarzysza. Za dotyk ręki, dobre słowo Tiko odda całego siebie.

Będzie cudownym przyjacielem i towarzyszem całej rodziny.Jest przesympatyczny, lubi dzieci, nie ma w nim cienia agresji. Do kotów jest obojętny, a nawet się ich boi  To takie małe, bezbronne dziecko, które patrzy tymi swoimi oczkami pełnymi ufności nadziei. Aż miło patrzeć jak teraz cieszy się życiem i wszystkim co go otacza.

Tiko przebywa tymczasowo w Kojcu PUK w Gryfinie przy ulicy Targowej 1.

Tiko jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony.

Proszę ludzi o dobrym sercu o uratowanie mu życia i ciepły dom. Niech już nigdy nie cierpi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz