wtorek, 16 lipca 2013

Niewidomy staruszek Promyczek - ADOPTOWANY ;)

Kochani na koniec tego upalnego dnia mamy CUDOWNĄ wiadomość !!! Wczoraj Promyczek pojechał do domu ;) To taki dożywotni dt:) Będzie miał świetną opiekę i będzie bardzo kochany. Jeszcze nie wierzymy, że się udało... JULIA DZIĘKUJEMY i dziękujemy za ogromne, wrażliwe serce Państwu, którzy przyjęli Promyczka do siebie. Są Państwo wspaniałymi ludźmi!!! Promyczku maluchu teraz Twoje życie dopiero się zaczyna :) Bądź szczęśliwy kochany.

To historia taka jakich wszędzie wiele, kolejny porzucony psiak szukający nowego domu... Niby jeden z wielu ale jakże INNY... Promyczek - niewidomy staruszek, który łamie Nasze serce Został wyciągnięty z głębokiego kanału, nie wiemy czy wpadł tam sam, czy został wrzucony. Siedział tam cichutko nawet nie prosił o pomoc...ale na szczęście ktoś go zauważył i tak trafił do Nas.
Pierwsze dni przerażony, zdezorientowany. Nie chodził, cały czas leżał przed budą. Jest niewidomy, do miski trafia po zapachu jedzonka. Kiedy się do niego mówi słucha tak jakby wszystko rozumiał, przysuwa się do kraty chcąc być jak najbliżej człowieka. Wpatruje się tak oczkami, które przecież nie widzą, ale wiemy, że on patrzy - swoim małym serduszkiem.
Teraz już drepta sobie pomalutku po swoim kojcu ale dalej jest przerażony szczekaniem psów, otoczeniem , którego nie zna Tak strasznie żal na niego patrzeć. Zdajemy sobie sprawę jakie ma szansę na adopcję :( Jest stary i niewidomy ale chce żyć. Ma apetyt, wczoraj nawet machał ogonkiem kiedy wcinał puszeczkę z ryżem :) Tak bardzo się boimy co z nim będzie :(  Nie wiemy ile życia mu zostało kilka miesięcy, rok, 2 lata? Nie wiemy ale chcemy żeby mógł odejść gdzieś spokojnie, w otoczeniu kochających ludzi. Nie u Nas, nie w schronisku opuszczony i sam.
Dlatego błagamy może ktoś ma dom z ogrodem, podwórkiem i mógłby uratować Promyczka? Dać mu niewielki kącik do spania, trochę czułości i cieszyć się razem z nim każdym dniem , który mu pozostał. To tak niewiele, a dla Promyczka na dzień dzisiejszy to coś nieosiągalnego :( tel. 511 169 001

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza