środa, 28 września 2011

GABOR piękny bokser do kochania..- ADOPTOWANY ;)
GABOR to piękny ok. 2 - letni bokserek, dla którego bardzo pilnie szukamy nowego kochającego domku. Obecnie przebywa w Kojcu w Gryfinie gdzie zwyczajnie sobie nie radzi. Buda i kraty to nie miejsce dla tego przystojniaka. Gaborek jest bardzo smutny i przygnębiony, strasznie potrzebuje kontaktu z człowiekiem, jego bliskości. Jeszcze nie widziałam takich smutnych oczu jak u niego, nie można zapomnieć tego widoku. A jaki jest GABOREK ? Jednym słowem CUDOWNY.

Miły, towarzyski, kontaktowy. Uwielbia być przytulany i głaskany. Na spacerkach wyraźnie odżywa, biega, skacze, macha ogonkiem, jego mordka w końcu się uśmiecha. Ładnie chodzi na smyczy. Wszystko go ciekawi, szaleje w trawie. Zachowuje czystość.Jeszcze nie słyszałam jak szczeka. Na spacerach nie zwraca wcale uwagi na psiaki, które mijamy. Idzie grzecznie koło nogi. Taki dumny i szczęśliwy jakby wygrał los na loterii. Tak ciężko jest odprowadzać go do kojca, słuchać jak piszczy, jak prosi żeby go nie zamykać i widzieć jak ten piękny uśmiech znika z jego mordki i pozostają znowu tylko przeraźliwie smutne piękne oczy.

Dlatego bardzo proszę o pomoc dla Gaborka. On musi jak najszybciej znaleźć dom, kogoś kto pokocha go z wzajemnością, przytuli, da poczucie bezpieczeństwa. Będzie wspaniałym przyjacielem i towarzyszem. Jest bardzo łagodny, taki przytulas z niego. Jest drobniutki, sięga do kolana.

To naprawdę wspaniały pies, który już dużo wycierpiał przez nieodpowiedzialnych ludzi. Dlatego teraz zasługuje na dom, na kogoś kto go pokocha i da mu to wszystko na co zasługuje to cudo.

Gaborek jest zdrowy, ma komplet szczepień i jest wykastrowany. Teraz czeka tylko na cud, na swoją nowa rodzinę. Spełnij jego marzenie i uratuj mu życie.

Kontakt:

tel. 502 350 461 lub 091 461 20 59

e-mail: kojec.gryfino@gmail.com

gadu-gadu: 4749624

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz