piątek, 26 sierpnia 2011

Mały, puchaty FIGO ...- ADOPTOWANY ;)

FIGO to piękny, mały ok. 3 - letni psiak, który zapewne nie zmieścił się w planach wakacyjnych właścicieli i zamiast pojechać z nimi został wyrzucony na ulicę. I jego podróż skończyła się za kratami w kojcu w Gryfinie. To miejsce, które zupełnie do niego nie pasuje. FIGO to mały, typowy psiak domowy- kanapowy. Potrafi zachować czystość, jest grzeczny, spokojny i ułożony.

Kiedy zabieram go na spacer zachowuje się jakby wygrał los na loterii, tyle było szczęścia w tym małym, słodkim ciałku. Biegał, skakał, szalał w trawie, wskakiwał na kolana. Ze łzami w oczach odprowadzałam go z powrotem ;( Figo bardzo ładnie chodzi na smyczy koło nogi. Pilnuje się człowieka. Uwielbia być głaskany, wtula wtedy swoją małą główkę w kolana i zastyga w bezruchu, żeby już tak zostało. A przytulanie Figo to sama przyjemność, jest piękny, ma mięciutką, zadbaną sierść – taka mała maskotka do przytulania z niego. Jest łagodny i bardzo towarzyski.

Bardzo proszę o dom dla niego, nie zajmie dużo miejsca a będzie wspaniałym przyjacielem i ozdobą swojego nowego Pana gdyż pięknie się prezentuje :)

Figo jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony. Z nadzieją w oczkach czeka na swoją szansę.

KONTAKT:

TEL. 91 461 20 59

e-mail: kojec.gryfino@gmail.com

gadu-gadu: 4749624

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz