sobota, 24 sierpnia 2013

Mała, śliczna SISI - ADOPTOWANA :)


SISI MA SWÓJ DOM    Pani Ania przyniosła chyba Sisi szczęście bo dzisiaj malutka zamieszkała w nowym domu w Szczecinie. Nowa Pani zakochała się w niej od pierwszego wejrzenia i z wzajemnością  Nasz aniołek super trafił, będzie bardzo kochana i rozpieszczana:) Dziękujemy za adopcję i życzymy wielu cudownych, wspólnych lat. Dziękujemy też Pani Paulinie, która opiekowała się Sisi w dt oraz Pani Ani, która zapewniła transport i przejęła Sisi na dt. 

Sisi to śliczna, mała 2-letnia sunia. Jest niezwykle miła, kontaktowa i grzeczna. Lubi spacerki, jest wtedy bardzo radosna i szczęśliwa. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, puszczona luzem pilnuje się. Obecnie przebywa w domu tymczasowym i jest sunią idealną. Niezwykle grzeczna, w domu tak jakby jej nie było. Leży grzecznie na swoim posłaniu. Zachowuje czystość, niczego nie gryzie , nie niszczy. Jest bardzo łagodna i usłuchana. Lubi dzieci i inne psy. Na pewno będzie wspaniałą, oddaną przyjaciółką i towarzyszką dla całej rodziny.

Pilnie szukamy jej nowego domku. Sisi jest zdrowa, zaszczepiona,odrobaczona i odpchlona. Przed adopcją będzie wysterylizowana. Adopcja jest bezpłatna. Sisi przebywa w Szczecinie. Bardzo prosimy o pomoc.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz