środa, 18 stycznia 2012

KRIS i ENI - DWA PIĘKNE OWCZARKI - ADOPTOWANE :)


KRIS i ENI  to para przepięknych długowłosych owczarków niemieckich , które błąkały się w Gryfinie. Ktoś zadzwonił po Straż Miejską i psy trafiły za kraty do Kojca w Gryfinie. Ciężko uwierzyć, że ktoś wyrzucił takie cudowne psy, ale chyba tak się stało, jak dotąd nikt się po nie nie zgłosił, nikt ich nie szuka. Dlatego pomału zaczynamy szukać im nowego domu aby jak najmniej czasu musiały spędzić w małym, ciasnym kojcu. Bardzo nam zależy żeby był to jeden dom, ponieważ pieski są ze sobą bardzo związane i nie mamy serca ich rozdzielać. Uwielbiają się nawzajem, a nawet kochają :) Pięknie się razem bawią, opiekują się sobą, osobno nawet nie chcą wychodzić na spacerki. Marzymy o domu z ogrodem dla nich , którego byłyby ozdobą. Pieski do adopcji mogą być wydane dopiero od 31 stycznia.

KRIS ma ok. 1,5 roku,  jest bardzo grzeczny, ułożony, zrównoważony, zna podstawowe komendy. Ładnie chodzi na smyczy. Ma dużo energii , uwielbia się bawić w ganianego :)  Jest bardzo wesoły, zabawny i towarzyski. Pięknie reaguje na człowieka, słucha się, jest bardzo zdyscyplinowany i łagodny. Ma piękną, zadbaną sierść. Jest cudowny.  Będzie wspaniałym kompanem i towarzyszem dla całej rodziny oraz ozdobą swojego Pana.

ENI ma również  ok. 1,5 roku. Jest spokojniejsza od Krisa. Widać, że przy nim czuje się lepiej, bezpieczniej. Zawsze szuka wzrokiem czy Kris jest obok :) Grzeczna, bardzo usłuchana i zrównoważona. Ładnie chodzi na smyczy koło nogi. Jest wesoła, radosna i bardzo łagodna. Uwielbia się przytulać, kiedy się ją głaszcze. Będzie cudowną, oddaną przyjaciółką. A z Krisem tworzą cudowną parę przyjaciół. Bardzo nam zależy na wspólnym domu dla tej pięknej pary. ENI przed adopcją zostanie wysterylizowana.

Bardzo prosimy o wspólny dom dla nich.

Pieski są zdrowe, zaszczepione, odrobaczone.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz