czwartek, 6 października 2011

Sunia owczarek niemiecki NALA - ADOPTOWANA ;)

NALA  to cudowna, 1,5 roczna sunia owczarka niemieckiego. Jak przystało na tą rasę jest bardzo mądra i posłuszna. Pięknie chodzi na smyczy koło nogi. Zna podstawowe komendy. Na pewno była psem domowym, jest dobrze ułożona i usłuchana.  Potrafi zachować czystość, nie niszczy, nie hałasuje. Jest bardzo łagodna, może zamieszkać w domu z dziećmi.

Jak każdy młody psiak jest bardzo wesoła i towarzyska. Uwielbia zabawy, bieganie za kijkiem, tarzanie się w trawie. Jest bardzo  kontaktowa i towarzyska. Dogaduje się bez problemu z innym psami zachęcając je do zabawy. Oczywiście ponad wszystko kocha towarzystwo człowieka, uwielbia się przytulać i być głaskana.

W kojcu jest bardzo smutna, przygnębiona, dopiero na spacerach odżywa. Szczęściu nie ma końca, uśmiech na mordce i radość w oczkach,  niestety spacer kiedyś się kończy i trzeba wrócić do dużej, pustej budy :( a to nie miejsce dla takiej cudownej istoty. Dlatego pilnie szukamy kochanej Nali nowego, wspaniałego domu. Takiego, w którym przede wszystkim będzie kochana i szanowana a w zamian ktoś z Państwa zyska  cudowną, wierną przyjaciółką już  na zawsze. NALA będzie wiedziała, że to właśnie Ty ją uratowałeś i nigdy tego nie zapomni. Zawsze będzie Cię kochała, bez względu na wszystko.

Nala jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona. Na dniach przejdzie również zabieg sterylizacji. Sunia czeka na swoją szansę w kojcu w Gryfinie. Nie pozwól jej czekać zbyt długo...

KONTAKT:

tel. 91 461 20 59

e-mail: kojec.gryfino@gmail.com

gadu-gadu: 4749624

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz