wtorek, 9 sierpnia 2011

JOGI - ADOPTOWANY :)

YOGI to młody 2 - letni pies, który w swoim krótkim życiu musiał wiele przejść ale mim to nie stracił zaufania do człowieka. Pozostał wspaniałym psiakiem, który uwielbia się przytulać, bawić, tarzać na trawie i biegać za kijkiem ;) Jest bardzo łagodny, nie ma w nim cienia agresji. Można przy nim zrobić wszystko a on cierpliwe to znosi. Dobrze dogaduje się z innym psiakami. Kotki go ciekawią ale nie robi im krzywdy raczej che się bawić.

Obecnie piękny Yogi przebywa w domu tymczasowym gdzie okazał się psem idealnym. Jest grzeczny, usłuchany, dobrze ułożony, nie brudzi, nie niszczy. Może spędzić sam w domu długie godziny i wtedy głównie smacznie sobie śpi na swoim posłaniu. Świetnie dogaduje się z suczką rezydentką. Ma apetyt, nie jest wybredny je wszystko ;)

Ładnie chodzi na smyczy, jest bardzo usłuchany, wie co wolno czego nie, przybiega na zawołanie i pilnuje się swojej tymczasowej Pani. Jest bardzo wesoły, towarzyski i przyjacielski. Uwielbia spacery, jest przeszczęśliwy kiedy może biegać i mieć kontakt z człowiekiem, innym psami.

YOGI ma usztywnioną tylną łapkę, pozostałość po źle zrośniętym złamaniu. Jednak to w niczym mu nie przeszkadza i nie sprawia bólu. Nauczył się świetnie z tym żyć. Yogi biega, skacze, bawi się jak inne psy. Jednak najlepszy byłby dla niego dom z ogródkiem, żeby nie obciążać bez potrzeby łapy albo mieszkanie na niższych piętrach.

To piesek, który będzie wspaniałym towarzyszem dla całej rodziny. Lubi dzieci, jest bardzo łagodny. Bardzo proszę o szansę i dom dla niego.

YOGI w obecnym domu tymczasowym niestety nie może pozostać zbyt długo dlatego pilnie poszukuję mu nowego domu choćby tymczasowego.

Bardzo proszę ludzi o dobrym sercu o pomoc dla tego cudownego pieszczocha. Zasługuje na miłość. Wystarczy spojrzeć w te wierne oczy, wierne do końca.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz