wtorek, 9 sierpnia 2011

BENIO -ADOPTOWANY :)

Benio kiedyś miał dom, Pana, swoją miskę, posłanie, czuł się bezpieczny ale czy słusznie? Pewnego kwietniowego dnia wszystko zniknęło. Benio znalazł się na ulicy, samotny, porzucony, przeganiany przez ludzi, głodny i zagubiony. Aż trafił za kraty do Kojca w Gryfinie przy. ul. Targowej i z nadzieją w oczkach wypatruje kogoś kto go pokocha.

A to nie jest wcale trudne bo Benio to cudowny piesek. Jest mały, młody (ma ok. 3 lat ), wesoły, chętny do zabawy. Bardzo lubi spacerki, bieganie i zabawy z innymi psiakami. Wprost uwielbia być głaskany i przytulany. Przewraca się na plecki, nastawia brzuszek i mógłby tak długo długo 

Benio jest pieskiem grzecznym, spokojnym, usłuchanym, bardzo łagodnym. Bez problemu dogaduje się z innymi psami. Na pewno był pieskiem domowym. Ma zadatki na pieska kanapowego, chętnie poleży na fotelu  Będzie wspaniałym przyjacielem, na spacerki i na wspólne wieczory. Lubi dzieci i wszelkie zabawy z nimi.

W Kojcu jest mu smutno, źle się tu czuje, tęskni za wolnością i strasznie chciałby już opuścić to miejsce, mieć swój nowy wymarzony domek. Jeżeli możesz pokochaj tego malucha i daj mu szczęście. Benio jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz