wtorek, 9 sierpnia 2011

ALEX i SARA piękne owczarki niemieckie - WRÓCIŁY DO WŁAŚCICIELA :)


ALEX i SARA to dwa przepiękne rasowe owczarki niemieckie długowłose, które błąkały się w Gryfinie. Ktoś zadzwonił po Straż Miejską i psy trafiły za kraty do Kojca w Gryfinie. Ciężko uwierzyć, że ktoś wyrzucił takie cudowne psa, ale tak się stało, nikt się po nie nie zgłosił, nikt ich nie szuka. Dlatego pilnie szukamy im nowego domu aby jak najmniej czasu musiały spędzić w małym, ciasnym kojcu. To nie miejsce dla takich psiaków. Bardzo nam zależy żeby był to jeden dom, ponieważ pieski są ze sobą bardzo związane i nie mamy serca ich rozdzielać. Marzymy o domu z ogrodem , którego byłyby ozdobą.

ALEX ma ok. 3 lat jest grzeczny, ułożony, zrównoważony, zna podstawowe komendy. Potrafi chodzić na smyczy. Ma dużo energii i siły, uwielbia się bawić i biegać za kijem lub kamieniem :) ciągle prosi żeby mu rzucać :) Jest czujny i odważny, a zarazem bardzo wesoły, zabawny i towarzyski Ma piękną, zadbaną sierść. Jest przepiękny. Będzie wspaniałym kompanem i towarzyszem dla całej rodziny oraz ozdobą swojego Pana.

SARA ma ok. 9 miesięcy i również jest cudowna. Grzeczna, bardzo usłuchana, zrównoważona, spokojniejsza od Alexa. Ładnie chodzi na smyczy koło nogi. Zna komendy. Jest wesoła, radosna. Jest bardzo łagodna. Uwielbia się przytulać. Mogłaby tak cały dzień. Jest piękna, mniejsza od Alexa, zadbana, z cudowną sierścią. Z Alexem wspaniale się bawią i dogadują, są do siebie bardzo przywiązani. Dlatego bardzo nam zależy na wspólnym domu dla tej pięknej pary. Sara przed adopcją zostanie wysterylizowana.

Bardzo prosimy o dom dla nich, będą wspaniałymi towarzyszami i ozdobą Twojego ogrodu ;) Nie da się przejść obok nich obojętnie.

Pieski są zdrowe, zaszczepione, odrobaczone.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz