wtorek, 9 października 2012

Mały, szorstkowłosy RAMZES - ADOPTOWANY :)


Ramzesik w trybie błyskawiczny został adoptowany ;) Mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Powodzenia malutki, teraz będzie już tylko lepiej ;)

Serdecznie dziękujemy Pani Paulinie i Pani Magdzie, które przyjechały dziś po Ramzesa aby zabrać go do siebie na dt , a w rezultacie przekazały go do domku stałego :) 
 
RAMZES to kochany, mały szorstkowłosy 1,5 roczny piesek. Trafił do nas wraz ze swoim przyjacielem. Przyjaciel jednak miał więcej szczęścia - został odebrany przez Właściciela. Ramzesik został sam. Na początku strasznie płakał za swoim kolegą. Teraz już nie piszczy,  siedzi cichutko i cały czas patrzy tymi przeraźliwie smutnymi oczkami na bramę, jakby myślał, że jego kumpel jeszcze wróci... Strasznie przykry widok ;( Kiedy się go głaszczę, przytula główkę do ręki, zamyka oczy i najchętniej zostałby w tej pozycji na zawsze, nie rusza się, żeby tylko nie zabrać ręki, żeby ta chwila trwała jak najdłużej... Bardzo pilnie szukamy mu domku bo nie radzi sobie u Nas zupełnie. Nie bardzo potrafi chodzić na smyczy ale to kwestia kilku spacerków i będzie dobrze. W kojcu niczego nie niszczy, nie szczeka, jest bardzo grzeczny. Taki bezbronny i zagubiony, że aż serce pęka. Bardzo prosimy o pomoc dla Ramzesika. Jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony. Adopcja jest bezpłatna. Bardzo prosimy o pomoc i dom dla malucha. Tel. 511 169 001.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz