niedziela, 27 lipca 2014

Młody, sympatyczny BRUNO...


Bruno to cudowny, młody 3-letni psiak, dla którego szukamy nowego domku. Jest bardzo miłym, towarzyskim psiakiem. Potrafi chodzić na smyczy, uwielbia spacery i kontakt z ludźmi. Przytula się, rozdaje buziaki, kocha całym sobą ;)

Szukamy spokojnego domu bez dzieci bo Bruno bywa zazdrosny. Idealny byłby dom gdzie chociaż na początku ktoś byłby z Nim przez cały czas, pozostawiony sam panikuje, boi się porzucenia, może szczekać, piszczeć.

Bruno jest postawnym psem ale w środku to kochany, łagodny dzieciak. Jest bardzo karny, usłuchany. Zna podstawowe komendy. Odwołany wraca na swoje posłanie.

Bardzo potrzebuje pomocy i nowego domu. Sprawa jest na prawdę pilna. Jeśli nie znajdzie chociaż domu tymczasowego trafi do schroniska, a tam zupełnie sobie nie poradzi ;( Zamknięty w kojcu jest bardzo smutny, mało je. Jedyne chwile kiedy się ożywia i odzyskuje chęć życia to wtedy jak wychodzi na spacer. Niestety spacer trwa krótko i wtedy musi wrócić do kojca, kładzie się zrezygnowany na budzie, patrzy tymi smutnymi, mądrymi oczami i czeka... chociaż na kolejny spacer...

Bruno jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony. Adopcja jest bezpłatna. Przebywa w Kojcu Gryfinie. Błagamy o pomoc dla niego.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz