wtorek, 15 grudnia 2015

BAKS podrzucony niczym "kukułcze jajo" pod bramę KOJCA ;/ - ADOPTOWANY ;)AKTUALIZACJA 16.01.2016 - Tadammmm ogłaszamy z przyjemnością, że Baksiu od 3 dni ma nowy dom ;)Emotikon wink Z pierwszych relacji już wiemy, że u niego wszystko w porządku,jest szczęśliwy, rodzina tez , a może nawet jeszcze bardziej niż on:)).
Nie ma z nim żadnych problemów nawet został sam w domu na 30 min.Emotikon wink
Z dziećmi ma super kontakt, szczególnie 6 latek jest w euforii ;)Emotikon smil
Niedzielny, późny wieczór 29.11.2015r. w pobliżu bramy Kojca zostaje podrzucony i uwiązany do płotu ten o to psiaczek. Jego byli właściciele uwiązują psa na ogromnej kolczatce całkowicie nie odpowiadającej jego średnim gabarytom i lince stalowej ;/ Uwiązują i odchodzą jakby nigdy nic. Pina rozpaczliwie usiłuje się wydostać z uwięzi i biec za swymi, lecz oni odchodzą nawet nie oglądając się zanim pozostawiając go na pastwę losu w bardzo deszczowy i wietrzny wieczór ;/
Na szczęście dość szybko zostaje zauważony. Chwilę zajęło odwiązanie go gdyż był tak przerażony, że szamotał się, wyrywał, oplątał sobie linką całe łapki ;( Ale w końcu się udało. Na nowy początek otrzymał od Nas imię BAKS.

Na początku w kojcu był przerażony, cały czas chował się za budę, trząsł się ze strachu, można było policzyć mu wszystkie żebra ;( Jednak już po kilku dniach kiedy zobaczył, że nic mu nie grozi zrobił się odważniejszy. Machaniem ogonka zaczął witać opiekunkę, która przynosiła coś dobrego do jedzonka.

Teraz to już zupełnie inny piesek. Wesoły, bardzo miły pieszczoch. Wykłada się na plecy i nadstawia brzuch do głaskania ;)
Jest młodziutki, ma ok. roku. Potrafi chodzić na smyczy. Jest bardzo grzeczny, sympatyczny.
Pilnie szukamy mu odpowiedzialnego domu. Kogoś kto go pokocha i wynagrodzi mu całe cierpienie jakiego w swoim krótkim życiu już doznał. Piesek jest drobny, średniej wielkości, Czeka na pomoc w Kojcu w Gryfinie.
Jest odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony. Prosimy pomóżcie Nam znaleźć mu dom...
kontakt: e-mail lub tel. 511 169 001(prosimy dzwonić od pn.-pt. w godz. 15-19) lub priv FB

                                         

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz